» Ana Sayfa   » Haber - Duyuru   » Haber Duyuru Detayları
Volkswagen Windows 8 de.

Volkswagen Ticari Araç, teknoloji dünyasının en yeni gözdesi olan Windows 8 Uygulama Mağazası’nda kullanıma açtığı uygulamayla, sadece Türkiye’den değil dünyadan da bu yeni teknolojiyi benimseyen ilk otomotiv markası oldu. Kullanıcılar bu uygulama ile PC ve tabletlerinden Volkswagen Ticari Araç’ın tüm modelleriyle ilgili bilgilere ulaşabilecek.

Volkswagen Ticari Araç, teknoloji dünyasındaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor. Yaklaşık 200 bin Facebook takipçisiyle Avrupa’nın en çok takipçiye sahip ticari araç markası olan Volkswagen Ticari Araç, Windows 8’in pazara sunulmasına birkaç ay kala, şimdiden yayın önizleme sürümü üzerimdeki Windows Uygulama Mağazası’nda rakiplerinden önce yerini aldı. Türkiye’nin önde gelen dijital ve sosyal medya ajanslarından Roy+Teddy tarafından geliştirilen ve Windows 8 Uygulama Mağazası’nda geçen hafta yerini alan Volkswagen Ticari Araç uygulaması, bu yeni teknolojiyi benimseyen dünyadaki ilk otomotiv markası oldu.

Tüm Volkswagen Ticari Araç dünyası burada!

"Volkswagen Ticari Araç Windows 8 Uygulaması" ile  kullanıcılar, Volkswagen Ticari Araç markasının Amarok, Transporter, Caddy, Caravelle ve Crafter araç modellerinin tüm teknik özelliklerine, videolarına ve fotoğraflarına ulaşabiliyor. Var olan masaüstü ve tablet uygulamalarından çok daha farklı ve keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Volkswagen Ticari Araç Windows 8 uygulaması, herhangi bir ayar yapılmasına gerek kalmadan Windows 8 yüklü bütün masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlarda çalışabiliyor. Türkçe ve İngilizce içerikle geliştirilen aplikasyon, kullanıcıların işletim sistemlerindeki dil seçeneğine göre otomatik olarak içeriğini ayarlama özelliğine sahip

Şanlıoğlu: “Bu uygulama yenilikçi marka olduğumuzun göstergesi”

Bu yeni teknolojinin sosyal medyada hali hazırda müşterileriyle kurdukları iletişimi daha da artıracağına inandıklarını söyleyen Volkswagen Ticari Araç Pazarlama Müdürü Adil Şanlıoğlu “Volkswagen Ticari Araç olarak, ülkemizde sadece ürünlerimiz ile değil iletişim stratejilerimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile de yenilikçi bir ekip olduğumuzu vurgulamak istiyoruz. Müşterilerimiz ve Volkswagen Ticari Araç kullanıcısı olmak isteyen potansiyel müşterilerimiz ile her platformda iletişimde kalmak bizim en önemli hedeflerimizden biri. Bu bağlamda geleceği şekillendireceğini düşündüğümüz Windows 8’de de yer almamız kaçınılmazdı. Otomotiv sektöründe de sadece Türkiye’de değil dünyada da ilk olmamız, zaten yenilikçi ve gelişime açık bir marka olduğumuzun göstergesi” diye konuştu.

Microsoft Türkiye: “Türk şirketleri çok hızlı”

Volkswagen Ticari Araç’ın Windows 8 için geliştiren ilk otomobil uygulaması olduğunun altını çizen Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Müdürü Selçuk Uzun: “Tüm dünyada büyük heyecanla beklenen Windows 8 lansmanı öncesinde Windows 8 Uygulama Mağazası’nda yer almak üzere Türk şirketleri tarafından geliştirilecek uygulamalar ile ilgili olarak büyük heyecan duyuyoruz ve uygulama geliştiriciler ve şirketler ile çok yakın çalışıyoruz. Volkswagen Ticari Araç, bu anlamda büyük bir adım atarak şu anda Windows 8 uygulama mağazasındaki yerini aldı ve bu mağazadaki ilk otomotiv uygulaması olmayı başardı. Ön sürümü bugün milyonlarca insan tarafından indirilen Windows 8’deki uygulama mağazası için hem Volkswagen Ticari Araç hem de uygulamayı geliştiren Roy+Teddy’yi tebrik ediyorum.” dedi.


Kaynak:milliyet.com.tr

+ Eklenme Tarihi : 05.07.2012       * Okunma Sayısı : 8688
Diğer Haber ve Duyurular

» Michelin den bir ilk daha.
» Trafikte Mobil Kaza Tutanağı Dönemi Başladı.
» Torba Yasa 2014 Resmi Gazetede yayınlandı.
» Turksat 4A uydu frekansları ayarları nasıl yapılır.
» Motor sesini banka yöneticiliğine tercih etti
» TÜVTÜRK ten sahte randevu uyarısı
» Otomobilde Kredi Devrimi
» Polo ya 2014 Cilası
» İlk yerli elektrikli otomobil Fluence Z.E. nin fişi çekildi.
» Yeni Opel Mokka
» myOpel ile yetkili servis hizmetleri artık internete..
» Kaskoda primi artık tüketici belirleyecek
» Opel den yenil 1.6 lt. dizel motor
» Yeni İş Güvenliği Yasası 2012
» Bilgisayarımın performansını nasıl yükseltirim?
» Hyundai i30 yılın otomobili ödülü için finalde!
» Galatasaray ile Opel Sponsorluk Anlaşması İmzaladı.
» Opel in Büyük Gizemi Ortaya Çıktı: OPEL ADAM
» Chevrolet, Manchester United ın Resmi Sponsoru oldu.
» Audi den “Exclusive” atölye!
» İzinsiz mesaj veya e-posta gönderenler yandı.
» Elektrikli Renault Fluence Z.E. satışa çıkıyor.
» Yeni Türk Ticaret Kanunu ve değişiklikler
» Kullanım Kılavuzları
» Türkiye Pist Şampiyonası başlıyor.
» MotoGP de D-Smart ta
» Formula 1 D-Smart ta
» Kamyonlar İstanbul Park ta yarışacak.
» TL nin simgesini yükleyin.
» Neler Yeni !
» Sayın Firma Yetkilileri..
ServisNerede?com'da yer alan tüm resimler, dökümanlar, içerikler olmak üzere site materyalleri ile logolar ve alan adları telif hakları yasaları gereği hukuken korunmaktadır.İzinsiz kullanılması yasaktır.
Copyright © 2007-2018 ServisNerede?com. Tüm Hakları Saklıdır.